Eng
72

Ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля та Ректорат щиро вітають з Днем народження голову Студентської ради університету – Антона Філіпповського

Дорогий наш Антоне!

Нам надзвичайно пощастило, що студентське самоврядування ПУЕТ нині очолює така розумна, креативна і цілеспрямована людина. Антон – природжений лідер, який впевнено веде за собою і особистим прикладом демонструє, що сучасний успішний здобувач вищої  освіти – це не тільки наявність академічних знань, а й активна участь у соціальних проєктах та творчому житті колективу.

Крім успішного опанування науки,  Антон знаходить час, сили і бажання волонтерити. Він допомагає внутрішньо переміщеним особам, слухачам УТВ,  організовує благодійні заходи на підтримку воїнів ЗСУ. Яскраві лідерські задатки дозволили об’єднати навколо себе таких же відповідальних. креативних і завзятих. Завдяки тобі, Антоне, студентська родина ПУЕТ вдало поєднує навчання і творче життя та гідно презентує здобутки Полтавського університету економіки і торгівлі на міському, обласному та загальноукраїнському рівнях!

Бажаємо тобі і надалі перемагати на усіх рівнях! Цікавих проєктів, яскравих вражень,  творчої наснаги, оптимізму, значних досягнень у царині науки та системі студентського самоврядування. А ще – бажаємо більше годин в добі, щоб все встигати!

                                                             З повагою та найліпшими побажаннями, 
дружна родина ПУЕТівців.

70
БІЛЬШЕ НОВИН