Eng
39

Розпочинаємо набір на IV Молодіжну Модель Парламентської Асамблеї НАТО! 

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» запрошує студентів усіх університетів України приєднатися до спільноти євроатлантистів. Ми запускаємо IV Молодіжну Модель Парламентської Асамблеї НАТО. Учасники моделі матимуть унікальну можливість дізнатися більше про НАТО, навчитися вести переговори, знайти нові впливові контакти та стати частиною команди, що наближає Україну до вступу в Альянс.

Якщо серед Ваших студентів є амбітні, ініціативні особистості, які люблять поєднувати навчання з додатковими активностями, мають бажання спробувати свої сили в моделюванні подій міжнародного значення, цікавляться політикою та готові поринути з головою в суміжні з нею сфери, мріють познайомитись із експертами та політиками, які ведуть Україну в НАТО — вони саме ті, кого ми шукаємо!

«Молодіжна модель ПА НАТО» — це платформа для активної, прогресивної молоді з євроатлантичними переконаннями. Ми готові до творення нових смислів, базованих на інтелектуальних здобутках та робимо це на основі наших вищих людських цінностей: свободи, демократії, миру, гідності, взаємоповаги і любові!

IV «Модель молодіжної Парламентської Асамблеї НАТО» організовано командою Мережі захисту національних інтересів «АНТС» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Долучайте студентів до «Молодіжної моделі ПА НАТО» та виховуйте спільно з нами прогресивну молодь з євроатлантичними переконаннями!

Просимо поширити серед університетської спільноти та розмістити на сайті вашого університету для доступу студентів.

Для отримання додаткової інформації та реєстрації, будь ласка, звертайтеся за контактними даними нижче.

З повагою,
Команда Мережі захисту національних інтересів «ANTS»

https://www.youtube.com/watch?v=O7ZGzqnssoQ

Реєстрація за покликанням до 26 квітня 2024 року

https://docs.google.com/forms/d/1AcyXbz1imyVACcdRk9Io24S_V1Wke9a48YvouEg5fDc/viewform?edit_requested=true

60
БІЛЬШЕ НОВИН