Eng
119

РОЗШИРЕННЯ СПІВПРАЦІ УНІВЕРСИТЕТУ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

З метою розширення співпраці та створення ефективних платформ для розвитку педагогічної спільноти, учнівської молоді  31 жовтня 2024 року  в Полтавському університеті економіки і торгівлі  відбулася  зустріч, за участі заступниці Полтавського міського голови Лесі Марталішвілі, ректора університету, Олексія Нестулі,  із директорами закладів освіти Полтавської територіальної громади: Світланою Карапиш (Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І. П. Котляревського), Ольгою Петренко (Ліцей № 2 «Подільський»), Ярославою Бутко (ЗЗСО № 5), Оленою Ткач (Ліцей № 10 ім. В. Г. Короленка), Оленою Ушаковою (Гімназія №12), Павлом Приходьком (Ліцей № 13 «Успіх» ), Наталією Пилипенко (Ліцей №14 «Здоров’я»), Анною Торяник (ЗЗСО № 28), Олександрою Яковенко (Пальчиківський НВК).

Керівники закладів освіти розглянули можливості і переваги співпраці представників закладів загальної середньої освіти і науковців, а також досвід відпрацювання новітньої стратегії розвитку  закладів освіти завдяки впровадженню інноваційних технологій, створення високотехнологічного освітнього простору з потужною матеріально-технічною базою. Саме це і передові практико-орієнтовані освітні програми, за словами ректора Полтавського університету економіки і торгівлі – Олексія Нестулі, дозволяють утримувати лідерські позиції на ринку освітніх послуг України.

Про  безпекову складову у навчальному процесі під час воєнного стану та  якість освіти  говорила заступниця Полтавського міського голови Леся Марталішвілі. 

На зустрічі спікерами були презентовані напрямки співпраці в контексті науково-дослідницької, експериментальної, пошукової, конструкторської, винахідницької, профорієнтаційної та інших напрямків діяльності.

Проректор з науково-педагогічної роботи  Олександр Манжура говорив про співпрацю та досягнення в сфері наукових досліджень МАН України.

Проректор з науково-педагогічної роботи та інновацій Юрій Матвієнко презентував впроваджену, єдину в Україні,  магістерську програму «Освітня робототехніка», перший в Україні Освітній центр Повітряної робототехніки, лабораторії адитивних технологій, робототехніки, імерсивних технологій та  надання методичної допомоги з розвитку та впровадження в освітніх закладах громади технологій STEАM-освіти.

Директорка Навчально-наукового інституту денної освіти Аліна Ткаченко презентувала сталі освітні проєкти університету, які спрямовані на особистісний та професійний розвиток учнівської молоді та можливості реалізації державної політики у сфері освіти.

Виходячи з довгострокових дружніх стосунків  укладені Угоди про співробітництво між університетом та закладами освіти  Полтавської громади. Реалізація Угод передбачає розвиток освітнього менеджменту, організацію профорієнтаційної роботи,  проведення спільних заходів,  науково-педагогічний розвиток учителів.

Дякуємо керівникам закладів освіти нашої громади за співпрацю та конструктивну зустріч!

БІЛЬШЕ НОВИН