Eng
106

Співпраця зі шведською ІТ-компанією Beetroot

До ІТ-студентів ПУЕТ в рамках співпраці з кафедрою математичного моделювання та соціальної інформатики завітали представники шведської ІТ-компанії Beetroot: HR-менеджери Наталія і Тетяна, а також TeamLider Владислав.

Представники Бітруту підкреслили, що українські програмісти мають великий попит у світі, тому в Полтаву прийшли міжнародні компанії з розробки програмного забезпечення.

Компанія Beetroot, заснована у 2012 р., займається веб-розробкою та має офіси у Стокгольмі, Дубліні, Нью-Йорку, Києві, Одесі та Полтаві. Штат полтавського офісу налічує 52 особи. Клієнти – це фірми із Європейського Союзу, Сполучних Штатів Америки, Ізраїлю та Великобританії.

Гості презентували свою компанію та умови праці програмістів ув ній. А саме: гнучкий робочий графік, комфортабельні умови праці, бонуси на розвиток свого професійного рівня – участь в профільних конференціях, семінарах, курсах з підвищення кваліфікації. Крім того, безкоштовні уроки англійської мови двічі на тиждень у робочий час, можливість міжнародних відряджень за рахунок клієнтів.

Запрошені гості розповіли про технології веб-програмування, що використовуються на підприємстві, та підкреслили, що заробітна плата програмістів в компанії висока, є можливість швидкого кар’єрного зростання: від початківця (junior developer-a) до керівника групи (teamlider-a).

Бітрутівці запропонували писати дипломні та курсові роботи на базі реальних проектів – зокрема, їх компанії, а також запросили студентів на виробничу практику до себе.

У рамках подальшої співпраці ІТ-студентам (а наразі на стаціонарній формі в ПУЕТ навчається понад сотню майбутніх програмістів та веб-розробників) співробітники Бітруту запропонували проведення майстер-класів з таких тем:

  • веб-дизайн;
  • розробка сайтів на базі HTML та CSS;
  • розробка сайтів на базі WordPress;
  • веб-програмування мовою PHP;
  • створення скриптів мовою JavaScript.

Зазначимо, що це не перше звернення від працедавців та випускників кафедри із пропозицією працевлаштування наших ІТ-фахівців. За останні три роки з намірами працевлаштувати ІТ-студентів та випускників приходили:

  • представники американської компанії «Ortess», що займається ІТ-аутсорсінгом (грудень 2013 р.);
  • українсько-шведська ІТ-компанія «Beetroot» (вересень 2014 р.);
  • випускники спеціальності «Соціальна інформатика» 2010 р.: провідний програміст компанії UAPay Мовчан Ігор (лютий 2015 р.) та ІТ-фахівець Ларіонов Олег (травень 2016 р.);
  • представники міжнародної компанії з тестування програмного забезпечення QA Test Lab (травень 2015 р., березень 2016 р.);
  • директор підприємства, що займається розробкою програмних-комплексів та веб-сайтів, Віктор Володимирович Коров’янко (березень 2015 р., березень 2016 р.);
  • представники міжнародної компанії Kernel (квітень 2016 р.);
  • представники сектора розробки електронних засобів навчання ПУЕТ тощо.

Майже всі працедавці при цьому пропонували навчання на безкоштовних курсах за потреби та оплачуване стажування.

Наявна тенденція говорить про вагому роль професії програміста, про високий попит на розробників сайтів та програм!

БІЛЬШЕ НОВИН