Eng

43

Співробітники ПУЕТ провели навчання в рамках конкурсу інвестиційних проєктів «Горизонти Полтавщини»

З 19 по 28 жовтня 2020 року відбулося навчання для учасників конкурсу інвестиційних проєктів «Горизонти Полтавщини», який проводиться в рамках обласної цільової програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017–2020 рр. Полтавською обласною державною адміністрацією.

Навчання передбачало курс тренінгів і консультацій з оформлення та презентації інвестиційних проєктів. Розробники та тренери програми – доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ігор Юрко, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олена Михайленко, директорка Інституту проєктів та інновацій Інна Пахомова.

Експертним комітетом попередньо було відібрано 23 проєкти із пріоритетних галузевих напрямів: агропромислова сфера, альтернативна енергетика та енергоефективні технології, ІТ-технології, культура, молодіжний стартап, промислове виробництво; спорт, розваги, дозвілля; туризм.

Під час навчання учасники Конкурсу:

 • ознайомилися з:
  • основними документами інвестиційного процесу;
  • технологією складання бізнес-плану за методикою UNIDO;
  • джерелами фінансування для інвестиційних проєктів;
  • електронно-обчислювальними програмами для розрахунку основних економічних показників ефективності проєкту та спробували програму Project Expert;
 • візуалізували показники проєкту
 • підготували  презентацію проєкту для інвестора.

У результаті навчання учасники допрацювали свої ідеї у формі відповідних бізнес-планів, підготували презентаційні матеріали.

В останній день навчання учасники презентували свої бізнес-проєкти для тренерів і співробітників Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА.

Наступний етап – подання бізнес-планів для подальшого оцінювання Експертним комітетом та визначення переможців Конкурсу.

68
БІЛЬШЕ НОВИН