Eng
54

Студентська рада ПУЕТ учасник молодіжного освітнього проєкту «Школа студентських ініціатив»

2 березня на базі Полтавського університету економіки і торгівлі провели молодіжний освітній проєкт «Школа студентських ініціатив». Програма заходу була спрямована на розвиток органів студентського самоврядування, вдосконалення вмінь і навичок студентських лідерів закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Протягом одного насиченого дня учасники працювали в форматі гри генерували нові ідеї для роботи органів студентського самоврядування,  розвивали творчі та новаторські ініціативи. Генерування нових ідей та їх грунтовне опрацювання відбувалося за наставництва досвідчених фахівців-тренерів з різних галузей. До заходу долучилися представники органів студентського самоврядування  десяти закладів  вищої та фахової передвищої освіти міста. Як завжди, активним учасником проєкту є Студентська рада ПУЕТ, яка надавала не лише  організаційну підтримку в проведення заходу, а й представила свою команду для участі у складі: Сороки Олени, Посполітака Данила та Рудницької Валерії.

Проєкт «Школа студентських ініціатив» організований за сприяння Студентської ради міста Полтава та Молодіжної ради Полтавської обласної ради спільно з Департаментом культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради і покликаний надихнути активну молодь та підтримати студентські ініціативи задля розвитку молодіжного руху нашого регіону.

БІЛЬШЕ НОВИН