Eng

30

У ПУЕТ говорили про креативні індустрії в новій економіці

22 жовтня в ПУЕТ у рамках реалізації проекту Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти за підтримки Британської Ради відбулася відрита лекція засновника й генерального директора Advanter Group, одного із кращих тренерів та консультантів із маркетингу та управління в Україні, футуролога Андрія Длігача «Креативні індустрії в новій економіці: що змінюється, до чого готуватися».

Перед лекцією було презентовано проект «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти», зазначено основні завдання та анонсовано основні активності та заходи.

На лекцію зібралося понад 120 учасників, які прагнули отримати нові ідеї щодо розвитку бізнесу у стратегічній перспективі. Незважаючи на те, що аудиторія учасників була дуже широка – підприємці, студенти, викладачі, маркетологи та управлінці, кожен мав змогу отримати актуальну інформацію.

«Спікер – супер, тема – відмінна. Мені все дуже сподобалось. Особисто для мене ця тема була дуже актуальна і своєчасна» (Олена, підприємниця, відвідувачка лекції).

Андрій Длігач у своєму виступі охопив і розтлумачив провідні світові тенденції розвитку технологій, економіки та суспільства. Навів глибокий порівняльний аналіз тенденцій в Україні та інших країнах світу.

«Спікер – молодець, перед цим був на іншій його лекції. Зовсім не повторювався. Дуже сильний спікер і дуже цікаві ідеї» (Володимир, керівник підприємства, відвідувач лекції).

Значну увагу в лекції також було приділено питанням підприємництва, зокрема у креативних індустріях. Лектор приділив значну увагу перспективним сферам для започаткування бізнесу, революційним бізнес-моделям, які можуть принести успіх. Андрій Длігач підкреслював важливість застосування прогресивних форм і методів управління й описав найбільш дієві актуальні підходи.

Звісно, у слухачів виникли численні запитання до лектора. Часом вони були гострі, іноді провокаційні, проте завдяки відкритій атмосфері дискусії та змістовним відповідям лектора слухачі залишилися задоволені. Одна із ключових ідей Андрія Длігача полягає в тому, що світ змінюється, і ми маємо розуміти ці зміни і змінюватися самі: «Наближаючи майбутнє – йому треба вчитися!».

Десятки цінних інсайтів від спікера, які кидають виклик усталеним стереотипам і змістовим кліше, відкриті та зацікавлені слухачі, жива дискусія, цікаві запитання й відповіді – ось як можна описати цей захід. Слухачі отримали порцію натхнення та ідей на рік вперед, а спікер – щирий зворотний зв’язок від вдячної аудиторії.

Проект Creative Spark лише розпочинається й організатори запрошують усіх на подальші заходи. Події проекту будуть анонсуватися на сайті ПУЕТ та сторінці проекту у Facebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava/.

60
БІЛЬШЕ НОВИН