Eng

44

У ПУЕТ відбулася онлайн-презентація програми професійного стажування «EuroEst»

05 травня 2022 року відбулася онлайн-презентація програми професійного стажування «EuroEst» на платформі Zoom. Програма реалізується у співпраці між Полтавським університетом економіки і торгівлі та Асоціацією UCM-Italy (Італія), Громадською організацією «Італійські продукти і кулінарна школа» (Україна).

Менеджери Асоціації, Ковбаса Олександр і Полосін Анатолій, розповіли всім учасникам онлайн-заходу про концепцію та фундаментальні основи програми «EuroEst», вимоги до стажерів, розмір стипендії тощо. Також продемонстрували фото учасників програми, які проходили практичне стажування в готельного-ресторанних комплексах в регіоні Апулія (Італія), починаючи з 2018 року. Менеджери наголосили на тому, що мета «EuroEst» – це професійний розвиток учасника проєкту, вивчення ним культури, традицій гостинності й кухні, характерних для півдня Італії.

На другу половину місяця заплановані останні два виїзди учасників програми. Заявки на участь приймаються до 15 травня. Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/vTgvWxi6mNAjFWSg7

Після реєстрації очікуйте електронного листа з подальшими кроками участі (перевіряйте спам).

За детальною інформацією звертайтесь до Міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ:

Instagram: @mnoc.puet

E-mail: internship.puet2@gmail.com

65
БІЛЬШЕ НОВИН