Eng
73

Участь ПУЕТ у ХХІ Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра»

 23-24 лютого 2024 року представники університету взяли участь у ХХІ Міжрегіональній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра», організатором якої було Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати.

Під час роботи Виставки на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського  учасники – заклади  вищої та фахової передвищої освіти мали можливість презентувати освітню діяльність та переваги навчання для старшокласників ліцеїв м. Кременчука.

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Матвієнко презентував інноваційні технології в університеті: ресурсне забезпечення лабораторії робототехніки та Освітнього центру повітряної робототехніки ПУЕТ. Особливий інтерес учасників заходу викликали мультикоптери, що використовуються для навчання пілотованих дронів, програмування та прототипування БПЛА в освітньому середовищі Центру повітряної робототехніки ПУЕТ.

 Відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова, завідувач відділу профорієнтаційної роботи Світлана Шара, Голова Студентської ради університету Антон Філіпповський, Голова Студентської ради навчально-наукового Інституту денної освіти Діна Сичук знайомили майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами, міжнародними можливостями та унікальним навчальним середовищем, яке створено для студентів у Полтавському університеті економіки і торгівлі, де кожен має можливість розкрити свій потенціал, отримати знання та навички, що необхідні у сучасному світі. Анонсували та запрошували школярів на  День відкритих дверей, який відбудеться в університеті 16 березня 2024 року об 11 годині Реєстрація:  https://cutt.ly/MwBDJS6K

Чекаємо майбутніх вступників за адресою м. Полтава, вул. Івана Банка, 3

70
БІЛЬШЕ НОВИН