Відбулися півфінальні змагання Фестивалю повітряної робототехніки імені Юліана Матвійчука
У Полтавському університеті економіки і торгівлі на базі Освітнього центру повітряної робототехніки відбулися півфінальні змагання Фестивалю повітряної робототехніки імені Юліана Матвійчука. Це не перші робототехнічні змагання, які проводить Полтавський університет економіки і торгівлі спільно із Полтавською академією неперервної освіти ім. М. Остроградського та відомою в Україні компанією «2d3d».
В цілому своє бажання узяти участь у Фестивалі виявили 25 учнівських команд з різних куточків Полтавщини. Їх шлях на змаганнях після реєстрації і до півфіналів був цікавим та корисним. Протягом двох місяців на Дрон-арені ПУЕТ проходили щоденні навчання та тренування пілотів та програмістів. С перших спроб навчальні квадрокоптери поводили себе дуже капризно, але з кожним днем досвід та навички пілота зростали і літальний апарат перетворювався на високоточну техніку.
Протягом усіх змагань увага вболівальників була прикута до Дрон-арени. Кожен успішний політ винагороджувався бурхливими оплесками. Та найцікавіше ще попереду.
За результатами півфіналів право вийти на Дрон-арену у фіналі Фестивалю вибороли 10 команд, серед яких:
- «ВОГник_11» Полтавської школи №11;
- «SKYHUNTER» Полтавської школи №26;
- «Гроза повітря» Полтавської школи №24;
- «AviaPro» Академії робототехніки Полтавського університету економіки і торгівлі;
- «Hunters» Бутенківського ліцею імені Ю. П. Дольд-Михайлика Білицької селищної ради;
- «RobotMaster» Супрунівського навчально-виховного комплексу;
- «Fanta» Міжшкільного ресурсного центру Полтавської міської ради;
- «Єноти» Полтавської гімназії №25;
- «Sprite» Міжшкільного ресурсного центру Полтавської міської ради;
- «STEM» Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради;
У фіналі Фестивалю, який відбудеться 12 квітня кращі з кращих продемонструють свої навички пілотування та програмування навчальних квадрокоптерів. Крім того, для всіх бажаючих, у тому числі і з числа вболівальників, будуть проходити змагання із вправності пілотування в середовищі симулятора.
Запрошуємо усіх завітати на фінал Фестивалю та долучитись до розвитку освітньої робототехніки Полтавщини.