Eng
74

Відкрито реєстрацію на оновлений безкоштовний онлайн-курс з інтелектуальної власності від Всесвітньої організації інтелектуальної власності

Загальний курс з інтелектуальної власності (General Course on Intellectual Property) від Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) є елементом програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами й організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі в партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

Мета курсу – допомогти молодим підприємцям захистити свої нові та креативні

бізнес-ідеї. Адже гостра конкуренція й швидкий розвиток технологій призводить до того, що в багатьох галузях захист інтелектуальної власності стає критичним фактором успіху. Цей курс надає унікальну можливість отримати інформацію від провідних експертів Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Курс охоплює 13 модулів, присвячених ключовим питанням щодо авторських прав, торгових марок, патентів, промислового дизайну, боротьби із проявами недобро­совісної конкуренції тощо. Він побудований на інтерактивній основі й містить цікаві аудіо- та відеоматеріали, забезпечує підтримкою віртуального тьютора. Після закін­чення курсу учасники отримають сертифікат. Орієнтований час на проходження – 55 годин.

Отримати додаткову інформацію щодо курсу можна під час вебінару 26 лютого 2020 о 12:00. Відкритий доступ за посиланням: https://zoom.us/j/374437788

Ключова інформація про курс:

  • 2 мови на вибір: російська чи англійська
  • Реєстрація на курс: до 3 березня
  • Тривалість курсу: 4 березня – 22 квітня
  • Екзамен: 23-30 квітня
  • Вік учасників: 18-35 років

Для реєстрації заповніть форму за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdW5IbibS_w_R8nmakeQKYh8RB5jQSjqs4DH9ij5Y4JflPJaA/viewform?usp=sf_link

Запрошуємо приєднатися до курсу!

БІЛЬШЕ НОВИН