Eng

21

Відвідування студентами Junior Fashion Week – міжнародного тижня моди в Україні на запрошення Ювелірного Дому ZARINA

14 травня 2021 р. в межах практико-орієнтованого навчання на запрошення «Ювелірного Дому ZARINA» та його засновниці Наталії Нетовкіної студентки Навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій, які навчаються за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та логістика», Анастасія Гребінник (група ПТЛб-11), Олександра Волошина (група ПТЛб-11), Софія Бандеберя (група ПТЛб-11), Надія Деркач (група ПТЛб-21), і студентки, які навчаються за освітньою програмою «Маркетинг», Валерія Собакар (Мб-11) та Альона Матвієнко (Мб-11) відвідали Junior Fashion Week сезону весна-літо 2021. Захід відбувся у м. Києві у Конгресно-виставковому центрі «Парковий».

Супроводжували студентів заступник директора Навчально-наукового інституту, к.т.н., доц. Людмила Губа та провідний науковий співробітник Навчально-наукового центру забезпечення якості вищої освіти к.т.н., доц. Юлія Басова.

У перший день Junior Fashion Week сезону весна-літо 2021 студенти мали змогу побачити:

  • презентацію виставки шедевральних картин модерністської течії Асі Тігіпко, сюжети яких мають глибокий філософський зміст;
  • соціальну акцію-перформанс «Діти – не іграшки» в рамках відкриття Junior Fashion Week;
  • феєричне постановче дефіле-шоу від українських брендів Martusya, GRUSHA, See Arsi, Moё by Ana та кульмінацію – фешн-шоу від «Ювелірного Дому ZARINA»;
  • виступ і автограф-сесію від відомого співака і талановитого артиста, який входить у 30-ку кращих голосів світу, Золотого голосу України Влада Ситника.

Загалом на Junior Fashion Week було представлено близько 300 сучасних моделей молодіжної та підліткової моди від 15 українських дизайнерів. Інноваційним для України стало введення в обіг внутрішньої крипто валюти – JFW COIN. Окрасою заходу стала презентація неймовірно витончених ювелірних прикрас від «Ювелірного Дому ZARINA».

В рамках Junior Fashion Week «Ювелірний Дім ZARINA» представив свій соціальний проєкт «Діти – дітям»: конкурс юних художників, які створили ескізи ювелірних виробів. На презентації соціального проєкту була присутня Наталія Нетовкіна, засновниця «Ювелірного Дому ZARINA», Олена Середа, засновниця Industry Design HUB, а також діти – учасники проєкту зі своїми виробами.

По завершенню заходу студенти поспілкувалися із Наталією Нетовкіною, отримали поради щодо ведення бізнесу, організації виставкової діяльності, просування бренду тощо.

Відбулася також екскурсія, на якій студенти познайомилися із відомими пам’ятками м. Києва.

24
БІЛЬШЕ НОВИН