Eng
130

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ФІНАНСИСТІВ ПУЕТ – ЕФЕКТИВНА ІНВЕСТИЦІЯ НА ШЛЯХУ ДО ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ!

Здобуття спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувається в межах реалізації практико-орієнтованого підходу побудови навчального процесу. Починаючи з першого курсу у форматі онлайн і офлайн ЗДВО проходять виробничу практику відповідно до навчальних планів освітніх програм.

Потенціал формування знань та умінь у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, необхідних для побудови професійної кар’єри в органах державної влади, управління і місцевого самоврядування, установах фінансового та реального секторів економіки, власного бізнесу, забезпечується широким спектром баз практики, які пропонуються студентам-фінансистам.

Для проходження виробничої практики ЗДВО першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти пропонується проходження практики на підприємствах різних форм власності та організаційно-правових форм, у тому числі на підприємствах та в організаціях споживчої кооперації України; органах Державної казначейської служби України, Державної податкової служби України, департаментах фінансів обласних державних адміністрацій, фінансових управліннях обласних, районних державних адміністрацій та фінансових управліннях органів місцевого самоврядування; банківських і небанківських фінансових установах  тощо.

Сталі зв’язки склалися у кафедри фінансів та банківської справи в сфері банківського та страхового бізнесу. Можливості для проходження онлайн і офлайн практики студентам-фінансистам пропонують АТ «УКРСИББАНК», АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», АТ «ОЩАДБАНК».  

ПрАТ  СК «ТАС», ПАТ «НАСК «Оранта», АТ «СК «АРКС», ПрАТ «Страхова компанія «Перша» АТ «СГ «Ю.БI.АЙ-КООП», ПрАТ «Українська пожежно-страхова компанія»,  АТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНГО»» є постійними партнерами університету зі сфери страхування.

Реальний сектор економіки представлено підприємствами і організаціями різних галузей економіки. Серед них фінансово-економічне управління Полтавського університету економіки та торгівлі м. Полтава, є представники аграрного бізнесу (ВСК «Злагода», СТОВ «ЗОРЯ», ФГ «Надія», ФГ «Оболонь-Агро», ТОВ «АГРО КРАЙ») і широке коло транспортних, будівельних, торгових, сервісних та інших підприємств (ПрАТ «ЦУМ», ТРЦ «Київ», КП «Полтаваелектроавтотранс», ТОВ «ОРІОН», ТОВ «Аудиторська фірма «Професудж», ПУВП «Полтаваелектро» УТОС, НВПП «ТЕХ-ТРЕЙД»).

Процес залучення підприємств та організацій до навчального процесу та удосконалення формату проходження виробничої практики постійно розвивається!

Особливо цінною є рефлексивна оцінка майбутніми фахівцями власної практичної діяльності, яка відображена в їхніх відгуках і враженнях.

Шорніков Микола, бакалавр 3 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування: «Напишу про практику в страховій компанії ПрАТ СК «ТАС» приватна на даний момент, бо в нас попереду ще багато зустрічей. Пройшло зараз 3 лекції, але ще з першої мене «затягнуло». Інформація, яку нам дає тренер дуже актуальна та корисна. Впевнений, що для життя, та предметів 3-го та 4-го курсу ці знання знадобляться. Я задоволений, що маю можливість під час навчання в ПУЕТ отримати такий цікавий і корисний досвід »

Авраменко Анна,  магістр 1 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»: «За період навчання в університеті я проходила виробничу практику в ГУ ПФУ в Полтавській області, АТ «Страхова компанія Перша», ПрАТ СК «ТАС», стажування у банківських установах.

Наразі дуже вдячна рідній альма-матер за можливість спробувати себе у різних сферах фінансового ринку. Цей досвід надав мені можливість зрозуміти свої професійні пріоритети та знайти своє покликання.  Тому в 2021 році почала працювати в АТ Райффайзен банк, і вже взимку 2022 року представляла банк у Всеукраїнському конкурсі DZWINNER та отримала особливу відзнаку «Чемпіон» у номінації «Консультант року». Без сумніву, знання, які були отримані під час навчання в університеті та проходження різних виробничих практик допомогли швидко адаптуватися до реалій сучасного фінансового ринку.

Сьогодні, здобувши перемогу у конкурсному відборі на посаду «менеджер з навчання та розвитку» у АТ Райффайзен банк поєдную навчання в ПУЕТ із роботою тренеру з навчання та розвитку  персоналу. Це викликає у мене неабияке захоплення, адже є можливість не лише навчати улюбленій справі, а й застосовувати креативний підхід та творчі навички. 

Дякую рідному ПУЕТ за можливості професійно зростати!»

БІЛЬШЕ НОВИН