Eng
112

Виробнича практика в бухгалтерії

«Виробнича практика в бухгалтерії — це ключ до реального розуміння того, як фінансова інформація впливає на бізнесові рішення».

Лісняк А.

Практична підготовка здобувачів вищої освіти є важливим компонентом освітньо-професійної програми для здо­буття освітнього ступеня бакалавра зі спеціальності  «Облік і оподаткування», освітня програма «Облік і аудит».

Тож почуємо враження студентів 2 курсу групи ОА б-21 про проходження виробничої практики:

«Вітаю! Мене звати Лісняк Андрій. Сьогодні, хочу поділитися враженнями про проходження виробничої практики на ТОВ «Полтавський комбінат хлібобулочних виробів «КУЛИНИЧІ»», де працюю на посаді бухгалтера. Кожен мій ранок, робочий тиждень починається з формування табелів та перевірки звітів торгівельної мережі. Робота дуже відповідальна і цікава. Практика надала мені можливість зрозуміти, що теоретична підготовка є важливою, а практичні навички бухгалтера – цікаво та актуально. Вважаю, що виробнича практика в бухгалтерії — це ключ до реального розуміння того, як фінансова інформація впливає на бізнесові рішення».

Середа Настасія: «Саме зараз я працюю обліковцем бухгалтерських даних в аудиторській фірмі «Професудж». Колись мрія – зараз реальність. Що може бути краще, чим закріпити теорію на практиці? Практикуватися в команді успішного аудитора! Два місяці практичної підготовки дали змогу зрозуміти, що робота – це завжди навчання. Під час практики на аудиторській фірмі «Професудж» ознайомилася із особливостями організації облікової роботи.

Москаленко Даніїл: «Проходжу виробничу практику в фізичної особи підприємця, де виконую обов’язки молодшого бухгалтера. Практика дозволяє мені закріпити отримані здобуті знання на робочому місці. Робота в колективі над проєктами надає можливість відчувати свою важливу роль та співпрацювати з колегами. Під час спілкування з ними я отримую не лише факти і дані для обліку, але й корисні поради та підтримку. Цей досвід надихає мене на подальше професійне зростання і навчання за обраним фахом».

БІЛЬШЕ НОВИН