Eng
25

Засідання Ради ректорів і директорів кооперативних закладів освіти

9 липня 2024 року відбулося засідання Ради ректорів і директорів вищої та фахової передвищої освіти споживчої кооперації України. На ньому були обговорені важливі питання підготовки до нового навчального року. З нормативними документами МОН України, які регламентують особливості організації освітнього процесу в закладах освіти у 2024/2025 навчальному році, учасників наради ознайомила директорка Навчально-методичного центру «Укоопосвіта», к.е.н., Лідія Войнаш. Директори коледжів та інститутів, ректори університетів доповіли про проєкти графіків навчального процесу, забезпечення його учасників стабільним енергопостачанням та інтернетом, облаштування бомбосховищ та ін.

З досвідом виховної роботи в умовах воєнного стану поділився ректор Львівського торговельно-економічного університету Петро Куцик. Про впровадження STEAM-технологій в освітній процес Полтавського університету економіки і торгівлі розповів проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Матвієнко.

Жваво обговорювали питання про створення кваліфікаційних центрів на базі кооперативних закладів освіти, проблеми, що виникають у ході вступної кампанії, організації практичної підготовки студентів, які навчаються дистанційно, запровадження початкової загальновійськової підготовки тощо.

БІЛЬШЕ НОВИН