Eng
66

Завершили тренінг “Майстер перукарської справи”

08.03.2024 в Міжнародний жіночий день завершили тренінг “Майстер перукарської справи”.

На врученні сертифікатів була присутня виконавча директорка Громадської організації “Центр освіти дорослих Полтавщини” Нестуля Світлана Іванівна, яка говорить наш тренер має дві риси: “людяність та професіоналізм”. Звучали і слова вдячності від учасників тренінгу: “Ми не говоримо «Прощавай», ми говоримо «До побачення» – до нових зустрічей, до нових звершень…”
Метою тренінгу було сформувати уявлення про перукарське мистецтво, технологічні аспекти, отримати знання і практичні навички зі стрижки волосся,укладання, фарбування, моделювання зачіски, гарячої завивки волосся.
Цільовою аудиторію були ВПО віком 18-75 років.
Основними завданнями тренінгу були: ознайомитися з роботою перукарського салону, організацією робочого місця перукаря, інструментами, отримати практичний досвід із поділу волосся на зони, прийоми тримання гребінця і роботи ножицями, прийомів користування електромашинкою, філіруючими ножицями, оволодіти практичним досвідом по виконанню базових модельних чоловічих, жіночих та дитячих стрижок, ознайомитися з основними навичками фарбування волосся різними групами барвників.
В результаті наші учасники отримали практичні навички з перукарської майстерності, бажання розвиватися в обраній професії, здатність до креативності та творчих здібностей при виконанні перукарських послуг, аналіз інформації.

Тренінг організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля , ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавчий директор Світлана Нестуля. В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проекту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик, відео Надія Власенко.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проекту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотний.

Реалізація проекту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки та торгівлі (вул. Івана Банка 3, каб. 316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

70
БІЛЬШЕ НОВИН