Eng
35

Зустріч з випускниками освітньої  програми «Германські мови та літератури»

31 травня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри української, іноземних мов та перекладу провели зустріч з випускниками освітньої  програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», на якій  були присутні: Басан Валентина, Верига Владислав, Коршунова Ірина, Лук’янова Валерія, Несміян Вікторія, Нікітіна Анастасія, Сизонова Марія, Перетятько Юлія.

Лук’янова Валерія розповіла, що працює вчителем англійської та німецької мов у загальноосвітній школі Regionale Schule Käthe Kollwitz Anklam (Федеративна Республіка Німеччина).
Нікітіна Анастасія поінформувала, що обіймає посаду менеджера з логістики в міжнародній рекрутинговій агенції «HedgeHog» у Полтавському регіоні.

Сизонова Марія повідомила, що викладає англійську мову в мовній школі «Інтелект».
Письменниця, перекладач з англійської/іспанської мов на українську Басан Валентина (Валенсія, Іспанія) висловила слова щирої вдячності рідному Полтавському університету економіки і торгівлі, колективу кафедри української, іноземних мов та перекладу за знання, уміння й навички, з якими випускники освітньої програми мають змогу працевлаштуватися не тільки в Україні, а й за кордоном.

Зустріч пройшла в дружній та доброзичливій атмосфері. Випускники освітньої програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» поділилися приємними спогадами про навчання в alma mater.

Дякуємо за приємну зустріч!

1785
БІЛЬШЕ НОВИН