Eng
135

Зустріч зі студентами-заочниками 2-3 курсів

06 вересня 2023р. відбулась онлайн зустріч директорки Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіни Шимановської зі студентами 2-3 курсів ступеня бакалавра, що вступили до ПУЕТ у 2023 році. Вступники під час спілкування відзначили, що онлайн профорієнтаційні заходи кафедр з презентаціями освітніх програм, на які вони долучалися у травні 2023 р. зацікавили, змотивували до навчання та викликали інтерес до різних форм онлайн занять.

Під час зустрічі Віталіна Шимановська привітала із успішним вступом, відзначила значну кількість вступників присутніх на заході (більше 80% зарахованих), розповіла про  організацію освітнього процесу за дистанційними технологіями, приділила особливу увагу формуванню індивідуальної освітньої траєкторії і академічній успішності.

Інженер-програміст відділу автоматизації та по роботі в ЄДЕБО Вікторія Глушко ознайомила студентів із платформою дистанційного навчання ПУЕТ – MOODLE та особливостями проведення занять через системи Jitsi meet та BigBlueButton. Продемонструвала персональний електронний кабінет студента, де кожен може ознайомитися зі своїм навчальним планом та переглядати розклад занять.

Бажаємо успішного та цікавого навчання новим студентам ПУЕТ.

Разом до вершин успіху!

Разом до Перемоги!!!

БІЛЬШЕ НОВИН