Eng
42

Звітна зустріч по проєкту Допомога в реабілітації та налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні

24.05.2024 на базі Полтавського університету економіки і торгівлі пройшла щоквартальна звітна зустріч (формат онлайн) по проєкту Допомога в реабілітації та налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні.

Серед присутніх були:
  • Ректор Полтавського університету економіки і торгівлі-Нестуля Олексій Олексійович;
  • Виконавча директорка Громадської організації “Центр освіти дорослих Полтавщини”- Нестуля Світлана Іванівна;
  • Керівник проєкту – Стефанюк Ольга;
  • Асистент керівника проєкту – Іщенко Валентина;
  • Методист проєкту – Павлик Ірина;
  • Керівник моніторингового відділу-Заворотній Роман та представники Японії (Japan Platform та シャンティ国際ボランティア会(SVA)).

Обговорили складну ситуацію в Харківському регіоні та масову міграцію населення. Повідомили про повернення проблем в енергетичній сфері України та відсутність світла.

Звучали слова вдячності за генератор, який надали наші партнери за минулий 6-ти місячний проєкт для університету (велика допомога в ці складні часи)- говорить Олексій Нестуля.

Крім того обговорили поточні результати проєкту та процес його реалізації. Підняли питання аудиту та анкетування учасників.

Безумовно пріорітетом співпраці є надання гуманітарно-освітніх послуг для ВПО, допомога в адаптації і як озвучила виконавча директорка Громадської організації “Центр освіти дорослих Полтавщини”-Нестуля Світлана Іванівна “Коли був відзнятий фільм “І зацвіте сакура…” по ідеї ректора університету Нестулі Олексія Олексійовича, одна з учасниць сказала ми себе десь загубили, а тепер ми себе знаходимо”, підтримка навчанням та допомога реалізуватися наше головне завдання.

“В планах зняти ще один фільм за результатами річного проєкту” – говорить керівник проєкту Ольга Стефанюк.

“Цього разу для зйомки у фільмі хочемо запросити наших партнерів”- говорить Світлана Нестуля.

Продовжуємо підтримувати ВПО, вдячність партнерам, вдячність ЗСУ.

Нагадуємо проєкт реалізується на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавча директорка Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки і торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).