Eng

361

День студентського самоврядування в ПУЕТ

У Полтавському університеті економіки і торгівлі змінилося керівництво, щоправда, зміна влади відбулася лише на один день. Традиційно у ПУЕТ 17 листопада на честь Міжнародного дня студента  проходить день студентського самоврядування. У цей день владу в університеті «захоплюють» студенти.  Голова Студентської ради стає ректором, члени студентського самоврядування займають ключові позиції ректорату – першого проректора, проректорів з науково-педагогічної роботи, директорів інститутів. Цього року посаду ректора обійняв Антон Філіпповський, голова Студентської ради.

Позицію першого проректора обійняла Діна Сичук.

Проректорами з науково-педагогічної роботи стали Максим Данилейко та Михайло Тодоров.

Позиції директорів інститутів обійняли: денної освіти – Софія Дробина, заочно-дистанційного навчання  – Марія Малтабар, лідерства – Ангеліна Гладченко.

Студентський ректорат зібрався на робоче засідання і обговорив результати опитування студентів щодо якості освітнього та виховного процесів. Також студентський ректор Антон Філіпповський, разом з своєю командою, взяв участь у відкритті   першого в Україні Освітнього центру Повітряної робототехніки та разом зі справжнім ректором Олексієм Нестулею запустили перший навчальний дрон.

Такий «обмін ролями» дає змогу студентам відчути, що університет є відкритим для них. Тож, ПУЕТ завжди готовий підтримувати всі студентські ініціативи та починання.

БІЛЬШЕ НОВИН