Eng
46

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

В  Полтавському університеті економіки і торгівлі 22 червня  відбувся День відкритих дверей, на який  завітали випускники закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, батьки майбутніх вступників. Формат заходу передбачав індивідуальні консультації для вступників щодо спеціальностей та освітніх програм університету, знайомство з сучасними освітніми локаціями, спортивною інфраструктурою, гуртожитками і рекреаційними зонами студентського кампусу.

Учасники Дня відкритих дверей зустрілися з завідувачами кафедр, гарантами освітніх програм, викладачами, студентами, щоб дізнатися більше про особливості навчання на різних спеціальностях, практико-орієнтований підхід до навчання, можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії, перспективи власного професійного та особистісного розвитку разом з ПУЕТ.

У неформальному спілкуванню зі студентами, викладачами, керівництвом університету учасники оцінили освітні, міжнародні можливості, переваги навчання для студентів університету, дізналися більше про програми безкоштовного навчання,  мотивації та соціальної підтримки, особливості цьогорічної вступної кампанії, почули думки студентів щодо переваг навчання в ПУЕТ.

Цей захід став чудовою можливістю для майбутніх вступників відчути  атмосферу вишу, а також отримати відповіді на всі запитання, пов’язані зі вступом, навчанням та початком побудови успішної кар’єри.

Майбутні вступники прогулялись університетським кампусом, стали частиною цього динамічного та творчого середовища, і відчули себе справжніми студентами відвідавши, перший в Україні, Освітній центр Повітряної робототехніки, лабораторію адитивних технологій, робототехніки, студентський простір, медіатеку, тренінгові центри, іншу освітню, спортивну інфраструктуру та студентські гуртожитки.  

«Суттєві переваги навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі очевидні. Освітні, наукові, міжнародні та виховні можливості університету створюють унікальне середовище для гармонійного всебічного розвитку особистості студента, майбутнього фахівця, професіонала», – стверджують майбутні вступники та їх батьки.

Дякуємо всім гостям заходу! До нових зустрічей в ПУЕТ!

День відкритих дверей в ПУЕТі

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

День відкритих дверей в ПУЕТ

День відкритих дверей в ПУЕТ

День відкритих дверей для студентів закладів фахової передвищої освіти

Індивідуальний день відкритих дверей в ПУЕТі

День відкритих дверей у ПУЕТ

У ПУЕТ відбувся День відкритих дверей

БІЛЬШЕ НОВИН