Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Школа лідерів (ННІЛ)

Середовище розвитку лідерського потенціалу студентської молоді

В рамках Програми розвитку лідерського потенціалу ННІЛ  відповідно до Стратегії  розвитку ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі на 2017 -2022 рр.» 11 березня директором  навчально-наукового інституту лідерства Світланою Нестулею  на запит потреб членів новообраної студентської  ради  проведено  тренінг: «Робота в команді». Визначалися з цінностями команди, цілями, складовими ефективної роботи,  з особистою та спільною відповідальністю для  досягнення цілей.

Урок від «Школи лідерства ПУЕТ» для 9-11 класів школи № 9

Директор Навчально-наукового інституту лідерства Світлана Нестуля провела традиційний урок від «Школи лідерства»  для членів учнівського самоврядування 9-11 класів Полтавської загальноосвітньої школи № 9. У ході уроку учні визначали, чи лідерству можна навчитися, чи можна отримати лідерські якості у спадок, якими навичками має володіти сучасний лідер та які кроки необхідно зробити для того, щоб стати лідером сьогодні. 

Тренінг для новообраної студентської ради Факультету ХТГРТБ

31 січня 2017 року Навчально-науковим Інститутом лідерства було проведено тренінг для новообраної студентської ради Факультету харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Члени студентської ради розбиралися з поняттям «студентське самоврядування», з’ясовували чи це організація чи процес та  визначали цілі і задачі діяльності студентського самоврядування. Оскільки студентська рада факультету нещодавно обрана, то для учасників тренінгу, питання були нагальними та актуальними. Визначили цілі та задачі, які наразі стоять перед студентською радою факультету ХТГРТБ. Час провели захоплююче та із користю. 

Майстер-клас для учнів шкіл «Що значить бути лідером»

Нестуля Світлана Іванівна в рамках форуму для представників учнівського самоврядування шкіл Полтавської області провела майстер-клас «Що значить бути лідером». В рамках майстер-класу були розглянуті питання структури потенціалу лідера, його знань, мотивації та вміння створити команду.

ННІЛ продовжує розвивати лідерські якості студентів ПУЕТ

Навчально-науковий Інститут лідерства продовжує співпрацю зі студентськими радами факультетів та Інституту економіки, управління та інформаційних технологій ПУЕТ.

13 лютого 2017 р. відбувся другий тренінг із циклу тренінгів, що спрямовані на розвиток студентського самоврядного руху університету. Так, члени студентської ради факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу пройшли тренінг на тему «Що таке студентське самоврядування? Його цілі та завдання». Студенти підійшли до участі у тренінгу відповідально та креативно, тому максимум інформації, яку вони отримали, будуть застосовувати у своїй практичній діяльності. 

Тренінг для членів студентського самоврядування університету «Що таке студентське самоврядування? Його цілі та задачі»

І знову тренінг для членів студентського самоврядування університету. Цього разу на питання «Що таке студентське самоврядування? Його цілі та задачі» шукали відповідь члени студентської ради Інституту економіки, управління та інформаційних технологій. Студенти проявили творчий потенціал, креативно підійшли до вирішення поставлених завдань і в результаті проведення тренінгу отримали новий досвід та знання про діяльність органів студентського самоврядування. 

Ряд тренінгів для студентів 1-го курсу на тему «Мій лідерський потенціал»

На виконання Програми розвитку лідерських якостей науково-педагогічних працівників і студентів згідно із заходами з реалізації Стратегії розвитку університету на 2017-2022 р.р. Навчально-науковий інститут лідерства, на чолі з к. і. н., доц. С. І. Нестулею, провів ряд тренінгів для студентів 1-го курсу всіх спеціальностей на тему «Мій лідерський потенціал». Студенти отримали цікавий досвід, ознайомившись із теоретичними положеннями теорії лідерства.

Студентське самоврядування як середовище самореалізації студента

«Полтавський університет економіки і торгівлі – університет для студентів». Це підтверджують численні відгуки студентів, випускників та партнерів ВНЗ. Команда професорсько-викладацького складу та адміністрації університету велику увагу приділяють не тільки розвитку професійних компетентностей, а й соціальним, суспільним, особистісним.

Стратегія розвитку університету на 2017-2022 роки та Програма розвитку лідерського потенціалу

Полтавський університет економіки і торгівлі – це не лише якісна освіта європейського рівня, а й простір для всебічного розвитку особистості студента як професіонала нового покоління! Якісно новий підхід до розвитку особистісних і професійних якостей людини покладено в основу «Стратегії розвитку університету на 2017-2022 роки» та Програми розвитку лідерського потенціалу.

НЕ БАЙДУЖІ ДО ДОЛІ МІСТА, НЕ БАЙДУЖІ ДО ДОЛІ КРАЇНИ! ПУЕТ – учасник фестивалю про сучасне місто та його суспільство

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» та Полтавська міська рада ініціювали проведення фестивалю про сучасне місто та його суспільство «Майстерня міста». Учасниками заходу стали полтавці, громадські організації та навчальні заклади.

Не могли пропустити цей фестиваль і студенти ПУЕТ – активні учасники муніципальних заходів міста. Їх тверда громадянська й патріотична позиція вже давно стала візитівкою нашої вузівської родини.

Мій лідерський потенціал та його застосування у студентському самоврядуванні

Навчально-науковий інститут лідерства продовжує серію тренінгів для членів студентської ради університету й факультетів. Так, тренінг на тему «Мій лідерський потенціал та його застосування у студентському самоврядуванні» відвідали члени студентської ради факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу. Студенти взяли активну участь у тренінгу, отримали нові знання та навички.

Навчання першокурсників у Школі лідерства ПУЕТ

Відповідно до Стратегії розвитку університету на 2017-2022 рр. поступ університету базується на лідерській управлінській парадигмі, що передбачає реалізацію Програми розвитку лідерського потенціалу в університеті на основі принципів  менеджменту якості  ISO 9001, (2015 р.) і забезпечує сталий розвиток та постійне вдосконалення.