Проекти
Головна / Проекти / Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти

Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти

Мета проекту: п'ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.

Організації-виконавці:

Полтавський університет економіки і торгівлі

ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини»

Університет Портсмуту (University of Portsmouth).

Завдання проекту:

• підвищення обізнаності українців про підприємництво, зокрема у сфері креативних індустрій
  • формування підприємницького мислення у творчих осіб
  • формування культури творчого підприємництва
  • підвищення рівня знань англійської мови українців шляхом залучення слухачів до Online English Learning Tools
  • вдосконалення підприємницьких навичок серед фахівців у сфері креативних індустрій
  • підвищення рівня кваліфікації українських спеціалістів шляхом вивчення досвіду британських колег
  • формування місцевої ділової спільноти у сфері креативних індустрій
  • підвищення ділової активності у сфері креативних індустрій
  • популяризація участі у міжнародних конкурсах серед підприємців сфері креативних індустрій

Очікувані результати проекту:

• Проект підвищить рівень обізнаності щодо інструментів для розвитку стартапів серед випускників, зокрема у сфері креативних індустрій. Буде розроблений комплексний курс «Креативне підприємництво» для сприяння розвитку підприємницьких навичок, який може бути використаний як частина навчального плану на всіх рівнях навчання або як окремий курс, який випускники можуть пройти у будь-який час. В результаті очікується розширення можливостей для самозайнятості.
  • Очікується збільшення кількості зареєстрованих та функціонуючих підприємств у сфері креативних індустрій та зростання рівня самозайнятості, що посилить роль креативних індустрій в економіці України.
  • Очікується, що проект може збільшити можливості для використання наявної не використовуваної нерухомості для підприємств креативних індустрій, що сприятиме  соціально-економічному розвитку міст (територій). Також це може сприяти підвищенню рівня сприйняття та споживання продуктів сфери креативних індустрій громадянами.
  • Цей проект сприятиме підвищенню рівня знань англійської мови серед українців за допомогою Інтернет-інструментів навчання англійської мови. Це сприятиме зростанню популярності участі у міжнародних конкурсах серед підприємців та підвищенню рівня кваліфікації українських фахівців шляхом обміну досвідом з британськими колегами.

Офіційна сторінка проекту у Facebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava

Сайт Британської Ради в Україні http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/education/creative-spark