Eng

23

Челендж для студентів «Кращий іміджмейкер ПУЕТ»

Ти студент ПУЕТ? Ми пропонуємо тобі розвивати soft skills – вміння виступати, бути комунікабельним, творчим та креативним, а також долучитися до формування позитивного іміджу, нарощення мережі контактів та партнерств, відчути себе частиною дружної багатотисячної родини Полтавського університету економіки і торгівлі. Долучайся до челенджу, присвяченому 60-річчю університету «Кращий іміджмейкер ПУЕТ”. Все, що потрібно: Зареєструйся до 1 грудня за посиланням для участі у челенджі.

Візьми участь в одному з напрямків: – найкращий виступ у рідній школі; – найкраще відео на тему «Навчатися у ПУЕТ – це круто»; – найкращий пост у соціальних мережах.

Найкращий виступ у рідній школі: 1.домовся з рідною школою про візит; 2.візьми інформаційні матеріали про університет (к.438); 3.завітай до рідної школи, бажано до випускних класів та розкажи про переваги ПУЕТ, про власну історію успіху, громадську діяльність, поєднання роботи та навчання, досвід міжнародних стажувань тощо; 4.зроби фото виступу та відправ їх у Telegram або Viber (0664744579 – інститут денної освіти). З твого дозволу ми розмістимо його на сайті та у соціальних мережах;

Найкраще відео на тему «Навчатися у ПУЕТ – це круто»: – зніми коротке відео про те, чому ти обрав/обрала ПУЕТ (до 1 хвилини) та передай його у департамент маркетингу. Ми розмістимо відео на сайті та у соціальних мережах.

Найкращий пост у соцмережах: – створи контент (цікаві пости про навчання, відпочинок, гуртожитки, стажування тощо) та розміщуй у соціальних мережах на сторінках та у групах ПУЕТ. Збирай вподобайки та коментарі. У кінці першого семестру ми підведемо підсумки та нагородимо всіх учасників челенджу.  

24
БІЛЬШЕ НОВИН