Новий 2021-2022 навчальний рік розпочався з вивчення дисципліни “Університетська освіта”
Новий 2021-2022 навчальний рік для здобувачів вищої освіти першого курсу Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» як завжди розпочався з вивчення навчальної дисципліни «Університетська освіта».
Контент навчальної дисципліни побудований таким чином, щоб першокурсникам максимально надати уявлення про всі особливості навчання в університеті: про позиціонування Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» у Європейському освітньому просторі, про упровадження лідерської управлінської парадигми як умови забезпечення особистісного та професійного успіху студента та випускника, про студентське самоврядування в університеті, про індивідуальну освітню траєкторію розвитку студента, про наукову діяльність та організацію освітнього процесу та багато інших.
Тематичний план курсу представлений такими темами:
- Вища освіта України та позиціонування Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» у Європейському освітньому просторі. Сутність університетської освіти і пріоритети розвитку освітньої діяльності ПУЕТ. Стандарти вищої освіти України та їх імплементація в ПУЕТ (ректор ПУЕТ, професор, д.і.н. Нестуля О.О.).
- Європейські цінності – основа демократичної України. Академічна доброчесність саморозвитку студентів ПУЕТ (завідувач науково-організаційного відділу ПУЕТ, доцент, к.філол.н. Сарапин В.В.).
- Лідерство. Виграти гру. (директор Навчально-наукового інституту лідерства, д. пед. н., проф. Нестуля С.І.)
- Наукова діяльність як невід’ємна складова підготовки здобувачів вищої освіти (проректор з науково-педагогічної роботи, доцент, д.е.н. Манжура О.В.).
- Студентське самоврядування як невід’ємна складова демократизації вищої школи та переваги у формуванні фахового та особистісного саморозвитку студентів ПУЕТ (студентська рада ПУЕТ).
- Як розпочати власну справу (керівник Молодіжного бізнес-центру, к.е.н., доц. Юрко І. В.).
- ПУЕТ – море можливостей для розвитку молоді (завідувач кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин, Франко Л.С., к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Туль С.І.).
- Індивідуальна освітня траєкторія та можливості академічної мобільності здобувачів вищої освіти (перший проректор, д.е.н., проф. Педченко Н.С.).
- Відкрий для себе світ з ПУЕТ (завідувач сектору з організації міжнародних професійних стажувань Писаренко Т.В.).
- Психологічні засади життєстійкості особистості в студентському віці (кандидат психологічних наук, доцент, психолог Тодорова І.С.).
- Безпека життєдіяльності в освітньому процесі (доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи, к.т.н., доц. Бичков Я.М.).
- Інноваційні інформаційні ресурси і технології ПУЕТ як форма індивідуалізація змісту освіти та інтенсифікація процесу навчання (завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій, доцент, к.е.н. Ольховська О.В.).
- Сучасні форми, методи та засоби організації освітнього процесу ПУЕТ в умовах компетентнісно-орієнтованої освіти (директор Навчально-наукового інституту денної освіти, к.т.н., доц. Ткаченко А. С.).
- Організація виробничої практики у ЗВО (керівник виробничої практики центру зв’язків з виробництвом Бондар Л.М.).
- Робота з інформаційними ресурсами інноваційної бібліотеки ПУЕТ (директор центру інформаційного забезпечення освітнього процесу Діденко Л.М.).