Eng

32

Підіб’ємо підсумки робочого дня за дистанційними технологіями!

Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи

1. «Дистанційне навчання продовжується. Студенти І курсу спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа, ОП «Готельно-ресторанна справа», продовжують вивчати навчальну дисципліну циклу професійної та практичної підготовки «Основи готельної індустрії». 02.11.2020 року відбулася лекція на тему «Характеристика транзитних та ділових готелів», викладачка – д. т. н., професорка Капліна Тетяна Вікторівна».

Кафедра ділової іноземної мови

1. «Вівторок. 1 і 2 пари у групі Філ-21».

2. «2 листопада іноземні студенти, які навчаються за програмою «Готельно-ресторанна справа» (група ГРС англ-21) на занятті з англійської мови вчилися мистецтву публічних виступів та підготовки візуальних засобів для публічних виступів. Вчилися структурувати презентацію й організовувати правильні, з точки зору мовного аспекту, слайди».

3. «Традиційно, понеділок розпочався із заняття з іноземної мови зі студентами груп Тб-11, Т мб-11 та ПТЛ б-11. Говорили про компанії та їх різновиди. Поповнили словниковий запас великою кількістю нової лексики, а також приділили увагу навичці аудіювання. Крім того, із групами МЕН б-11, МЕН мб-11 та МЕН БА-11, у рамках дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», продовжили вивчення теми «Selling online».

Кафедра економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем

1. «Перший понеділок листопада 2020 року розпочався із занять із навчальних дисциплін:

  • «Сучасні інформаційні методи та методики в маркетингу» (М б-11; М б-12,
  • М мб-11);
  • «Моделювання та управління в СЕС» (Е ЕК м-11);
  • «Fundamentals of business intelligence and data visualization (Основи бізнес-аналітики та візуалізація даних) (КН б англ-31)».Кафедра технологій харчових виробництв і ресторанного господарства

1. «У кулінарії, як і у fashion- і beauty-індустрії, теж є модні напрями. Причому це не тільки популярні страви в ресторанах, нові інгредієнти та інноваційні технології, а й унікальні смаки та поєднання, автентичні рецептури та оригінальні розробки, які беруть на озброєння шеф-кухарі. Тож студенти групи ГРС б-11, під керівництвом доцентки кафедри ТХВРГ ПУЕТ Левченко Ю. В., продовжують вивчати кулінарні тренди різних країн світу! Студенти підготували цікаві доповіді, презентації та проєкти, представили їх на занятті та взяли активну участь в обговоренні».

Кафедра товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи

1. «3 листопада 2020 року на практичному занятті з дисципліни «Ринок і ресурси товарів» студенти групи МСМТ б-11 опрацьовували тему «Аналіз і стан розвитку продовольчого ринку України». Одним із завдань для виконання було вивчення співвідношення продовольчих і непродовольчих товарів у роздрібному товарообігу України за останні роки (викладачка – доцентка кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Хмельницька Є. В.)».

2. «Із студентами-іноземцями спеціальності Біотехнології та біоінженерія продовжуємо вивчати біологію».

3. «Хоча на вулиці дощ та зранку хочеться довше спати, студенти групи БТ б-41 спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія вивчають біотехнологічні особливості виробництва біоетанолу та біодизельного палива. Дисципліна –«Біотехнології навколишнього середовища». Викладачка – доцентка кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Флока Л. В.».

4. «Дистанційне навчання в дії! Працюємо зі студентами освітньої програми «Експертиза та митна справа» ступеня бакалавра на практичних заняттях із навчальних дисциплін «Товарна номенклатура ЗЕД» і «Митне регулювання». Вивчаємо правила інтерпретації УКТЗЕД та їх застосування на практиці під час розв’язання питань класифікації товарів; з’ясовуємо порядок створення й функціонування зон митного контролю та форми митного контролю, що застосовуються до товарів і транспортних засобів комерційного призначення. Також продовжується робота зі студентами освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі» ступеня магістра над тонкощами співробітництва між митними адміністраціями на лекціях із навчальної дисципліни «Митна справа».

Кафедра української, іноземних мов та перекладу

1. «3.11.2020 р. Продовжуємо працювати із філологами 3 та 4 курсів».

2. «Викладачі кафедри української, іноземних мов та перекладу працюють зі студентами дистанційно. Ми переконалися, що дистанційне навчання вимагає багатьох зусиль із боку наших студентів, чіткого планування часу, розуміння своєї діяльності. Це можливо забезпечити тільки через чітке визначення завдань і цілей навчання, організацію дистанційних курсів і регулярний онлайн-зв’язок зі студентами. Інтерактивність, налагоджений зворотний зв’язок зі студентами та комунікація – основні складові успіху дистанційного навчання у вивченні мов!»

 

БІЛЬШЕ НОВИН