Eng
117

Продовжуємо марафон презентацій Топ-спеціальностей

02 та 03 листопада 2023 року ПУЕТ продовжив марафон презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До заходу вже вкотре долучились студенти з багатьох регіонів України: Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та інші.

02 листопада провели онлайн зустріч викладачі кафедри ділової іноземної мови: Іщенко В.Л. – завідувачка кафедри к.філ.н., доцент та Горбуньова С.О.  – асистент кафедри. Учасники, що долучились дізналися про особливості викладання іноземних мов в Полтавському університеті економіки і торгівлі, а саме – навчання за рівнями А1, А2, В1, В2. Студенти розпочинають навчання з нормативної дисципліни “Іноземна мова” на першому курсі, а потім мають можливість продовжити вивчення, обираючи дисципліни за вибором на другому, третьому та четвертому курсах. Студентів також чекають різні позааудиторні заходи: загальноуніверситетський мовний фестиваль, мовні марафони, засідання Speaking Club. Викладачі кафедри ділової іноземної мови також провели цікаву вікторину: “Кращий знавець англомовних країн”, що викликала зацікаленість в учасників зустрічі. Вивчення іноземних мов є необхідним для культурного та академічного розвитку людини, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, покращення міжнародних стосунків та розширення можливостей для подорожей та спілкування з іноземцями.

03 листопада в рамках тижня презентацій Топ-спеціальностей кафедра української, іноземних мов та перекладу ПУЕТ представила в рамках спеціальності 035 Філологія спеціалізацію «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська». Доцент Сухачова Н. С. провела вікторину “Great Britain and the USA in the eyes of the world” та розповіла, чому професія перекладача є однією з найпрестижніших й затребуваних на сучасному ринку праці в умовах глобалізації суспільства, виходу України на Європейський ринок, динаміки інформаційно-комунікаційних технологій, посилення професійної мобільності населення. Всі ці аспекти актуалізують соціальне замовлення на підготовку висококваліфікованих фахівців, які б полегшували процеси обміну інформацією між представниками різних культур та задовольняли потреби споживачів перекладацьких послуг.

Під час кожної зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова мотивувала учасників до продовження навчання в університеті, роз’яснювала особливості дистанційного вступу.

Модерувала зустрічі директор Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіна Шимановська, яка розповіла про  організацію освітнього процесу в ПУЕТ за дистанційними технологіями, особливості навчання з використанням дистанційних технологій, приділила особливу увагу можливостям комунікації із викладачами.

Готуємось до нових цікавих зустрічей.

Віримо в перемогу!

БІЛЬШЕ НОВИН