Eng
59

Summer Camp PUET 2024 навчає роботі в команді

Summer Camp PUET 2024 – пропонує учасникам унікальні тренінгові заняття, що стануть запорукою успішності у майбутньому. Серед таких – навички роботи в команді, що є частиною авторських освітніх курсів ПУЕТ «Основи лідерства», «Лідерство і комунікація», «Керівник і лідерство», «Особистий розвиток і лідерство» тощо. Докторка педагогічних наук, доцентка, професорка, директорка Навчально-наукового Інституту лідерства ПУЕТ – Світлана Нестуля наголосила на вмінні об’єднуватися заради досягнення мети.   

« Зараз найбільше наше завдання – бути в єдності  для перемоги нашої країни у війні. Тому, робота в команді – дуже цікава тема, яка має навчити дітей довірі, єдності, цінностям, досягненню результатів», – говорить Світлана Нестуля.

Навчатися роботі в команді Summer Camp PUET 2024 приїхали випускники середніх навчальних закладів з різних міст, сіл, з різними поглядами і уподобаннями.  Навчання, як і у попередні дні, відбувалося в ігровій формі – легко, весело і креативно. На тренінгу учасники літнього табору виконували різнопланові активності – інтелектуальні, організаційні, управлінські, комунікативні. Насамперед, молоді люди мали на меті розвивати навички з комунікації, роботу в команді, креативність, і критичне мислення.

Підсумком ще одного дня перебування у Summer Camp PUET 2024 стали вміння і навички його учасників організовувати та очолювати команду, чітко визначати завдання. Традиційно під час занять багато малювали, співали, рухалися, знімали відео, проводили змагання. Одне із завдань – вікторину, розробили і приурочили до Дня Конституції. В результаті – емоції від спілкування переповнювали присутніх. Ось деякі відгуки.

  • Ми навчилися не просто слухати, а чути один одного.
  • У кожної людини є сильні сторони, потрібно допомогти проявити їх.
  • По одинці ми не досягнемо стільки, як командою.
  • Кожна думка важлива. Потрібно прислухатися до тих, хто поряд.

Марина Двірник, яка приїхала до Summer Camp PUET 2024 з села Мала Перещепино Полтавської області, поділилася захоплюючим враженням про можливість розвинути свої комунікаційні навички.

«Раніше я дуже боялася виступати перед публікою, а зараз я зрозуміла, що це не так і страшно. Дякую за це організаторам тренінгу. Крутезний табір! Мені тут все подобається! Це ж нові емоції, нові знайомства! Я вже познайомилася зі Студентською радою, адже вирішила вступати до ПУЕТ, на спеціальність «Готельно-ресторанна справа», – ділиться враженнями та планами на майбутнє Марина.

Після обміну враженнями про заняття, на учасників чекав сюрприз – шоколадні нагороди.

Вечірня активність від Студентської ради ПУЕТ стала ще одним сюрпризом для учасників літнього табору – це заняття з хореографії!

Так минув ще один день Summer Camp PUET 2024, який засвідчив – наша молодь інтелектуальна і креативна. А викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі готові допомогти розкрити таланти юні. Разом з ПУЕТ – до втілення мрій!

PUET Summer Camp – 2024

Маркетинг – це цікаво, креативно, інноваційно та драйвово

Таємниці «магічної» кухні на Summer Camp ПУЕТ 2024

У ПУЕТ стартував Summer Camp 2024

Перша зміна радить PUET Summer Camp-2022!

БІЛЬШЕ НОВИН