Eng
299

У ПУЕТ стартував Summer Camp 2024

Summer Camp 2024 ПУЕТ – це унікальна можливість для молоді гармонізувати літній відпочинок: здобути нові навички, знання та комунікації, стати учасниками цікавих наукових експериментів, змагань та  зануритися у жваве студентське середовище. Протягом двох тижнів гості літнього табору братимуть участь в івентах, де, разом з викладачами, проводитимуть нейромаркетингові експерименти, відкриватимуть таємниці «магічної кухні», вивчатимуть, як розвивати бізнесові ідеї, зануряться у світ фінансів, практикуватимуть принципи грамотної роботи в команді, візьмуть участь у спортивних змаганнях. Щовечора на молодь чекає сюрприз-паті від Студентської ради ПУЕТ – цікаві екскурсії, перегляди фільмів та спортивні активності. Теми і форми занять організатори підбирали орієнтуючись на запити молоді та досвід проведення подібного заходу два роки тому.

 «Ми бажаємо, щоб ви відпочили, а найголовніше – занурилися в атмосферу того ЗВО, в якому зараз перебуваєте. Для учасників Summer Camp 2024 у ПУЕТ ми підготували цікаву і різноманітну програму активностей. У першій половині дня пропонуємо заходи, що матимуть змістовне навантаження – класні квести, вікторини, змагання. Для другої половини дня заходи підготувала наша Студентська рада. У нас там дуже активні студенти. Тому, сумувати ви точно не будете», – зазначила під час відкриття Summer Camp 2024 у ПУЕТ перша проректорка університету – Наталія Педченко.

Цьогоріч учасниками Summer Camp 2024 у ПУЕТ стали більше 30 випускників середніх навчальних закладів з різних областей України – Полтавщини, Харківщини, Донеччини, Дніпропетровщини, Житомира. Мотивація – у кожного своя.

«Я хочу вивчати економіку, хочу відкрити своє підприємство, люблю працювати в команді та знайомитися з новими людьми і отримувати новий досвід», – написала в анкеті випускниця ліцею №21 «Надворсклянський», Ангеліна Солтер.

«Дуже люблю такі заходи. Я комунікабельна і активна…», – наголошує випускниця КЗ «Дергачівський ліцей №3», Валерія Онищенко.

«Зацікавилася розважальною програмою, багато івентів, пов’язаних з економікою та міжнародними відносинами. Вважаю участь у такому таборі – це розвиток у формі гри…», – вважає випускниця КЗ «Мереф’янський ліцей №1» Ілона Воєводіна.

Лілія та Армен Бабаяни приїхали разом з донькою Крістіною з Карлівської ТГ. За словами батьків, Крістіна протягом останнього року уважно вивчала програми навчання, читала відгуки та умови вступу до різних ЗВО. В результаті обрала Полтавський університет економіки і торгівлі.  Під час візиту родини до ПУЕТ на День відкритих дверей, відзначили потужну матеріально-технічну базу, комфортні умови проживання у гуртожитках, наявність модернізованого спортивного комплексу на території студмістечка. Тому, коли Крістіна прочитала на сайті університету про можливість провести два тижні в літньому таборі ПУЕТ, довго не думала. Батьки рішення доньки підтримали.

«Участь у Summer Camp 2024, на нашу думку, допоможе Крістіні ясніше уявити, що таке навчання в університеті, відчути атмосферу студентського життя. Вона познайомиться з викладачами, побачить, як функціонує заклад, що таке жити у гуртожитку», – вважає Лілія Бабаян.

Під час зустрічі-знайомства учасників літнього табору викладачка кафедри педагогіки та суспільних наук,  тренерка Навчально-наукового Інституту лідерства ПУЕТ – Ксенія Пивоварська навчила молодь прийомам самопрезентації на публічних заходах. А після цього був квест «Загублені у світі міжнародних економічних відносин».

«Він передбачає 12 локацій, на яких молодь вирішуватиме різні завдання, пов’язані з тематикою міжнародної економіки, міжнародних економічних відносин, міжнародного бізнесу, а також ознайомиться з університетом, подивиться аудиторії, познайомитися ближче зі студрадою, студентами», – розповіла авторка ідеї квесту, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин ПУЕТ – Анна Флегантова.

Під час змагань учасники  Summer Camp 2024 у ПУЕТ мали продемонструвати не тільки знання з економіки, а й вміння аналізувати та логічно мислити. Вони визначали основні умови розвитку економічного ринку, прораховували оптимальний варіант перевезення, виходячи з вартості, виду транспорту та тривалості послуги… Хоча найбільше емоцій викликало завдання зробити цікаві фото з будь-якої локації і розмістити їх в Інстаграмі.

Після закінчення квесту, молодь, разом з очільником Студентського самоврядування ПУЕТ Антоном Філіпповським та його заступницею Діною Сичук, обговорили плани на вечір. Прошу учасників Summer Camp 2024 у ПУЕТ поділитися першими враженнями.

«Дуже приємні викладачі, побачила новітнє обладнання в аудиторіях, побувала в приміщенні Студентської ради, поспілкувалася з головою Студентського самоврядування – тільки найкращі емоції! І квест дуже сподобався!», – захоплюється Поліна Клименко, яка цього року закінчила Тахтаулівський НВК імені Самійла Величка. Нині випускниця визначається, куди вступати. Говорить, що участь у Summer Camp 2024 у ПУЕТ допоможе не тільки змістовно провести вільний час, а й ліпше познайомитися з університетом.

«Вперше беру участь у такому заході. Побачив інформацію на сайті університету і вирішив записатися. Було весело! Навіть не знаю, яке завдання виокремити – вони усі класні!», – приєднується до нашої розмови Олег Винник – випускник Стасівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Марії Башкірцевої

«Я визначаюсь, куди вступити. Літній табір – це можливість і більше дізнатися про університет, і познайомитися з однолітками, і відпочити, подивитися Полтаву. Мені все сподобалося. Гуртожиток комфортний!», – додає Артем Цветков з Харківщини.

«Ми вивчали інформацію на сайтах різних університетів і побачили пропозицію від Полтавського університету економіки і торгівлі взяти участь у Summer Camp 2024. Також ПУЕТ зацікавив тим, що пропонує офлайн навчання. Взагалі, ПУЕТ пропонує крутезну можливість – освітньо-розважальну програму для молоді. Ми вже встигли трішки прогулятися Полтавою, то дуже сподобалося», – не приховують емоцій Ілона Воєводіна та Настя Максименко з Харкова.

Сюрпризом від Студентської ради Полтавського університету економіки і торгівлі стала кіно-паті, під час якої учасники літнього табору продовжили спілкування у дружньому колі.

Summer Camp 2024 триватиме до 5 липня. Тому, молодь ще може долучитися до цікавого та змістовного дозвілля разом з ПУЕТ. Щодня, об 11-й ранку, усіх охочих чекатимуть в холі університету. Крім нових знань та яскравих емоцій, учасники літнього табору отримають сертифікати.

PUET Summer Camp – 2024

PUET Summer Camp знову відчиняє свої двері для активних та цілеспрямованих!

БІЛЬШЕ НОВИН